We wszystkich naszych sklepach zrobisz zakupy na raty 0%!
Komoda Chloe Piu
Komoda Chloe Piu
Komoda Chloe Piu
Komoda Chloe Piu
Komoda Chloe Piu

Komoda Chloe Piu


Komoda Chloe Piu wykonana została z największą starannością, przez wybitnych rzemieślników z wieloletnim doświadczeniem. Nieskazitelny włoski design stworzony z myślą o osobach, które preferują piękne, a zarazem praktyczne stylowe meble. Niesamowicie urzekająca forma komody Chloe Piu, zachwyca ekskluzywnością. Cudowna, lekko wypukła bryła nadaje jej nutkę nowoczesności, która łączy się z klasyką i elegancją.

Nazwa Wymiary
Komoda 138x60x85h
Lustro 120×2,5x65h

Mebel wolnostojący, posiadający trzy pojemnej wielkości wysuwane szuflady przy pomocy niepowtarzalnego uchwytu. Komoda Chloe Piu jest meblem ponadczasowym, perfekcyjnie sprawdzi się w różnorodnych aranżacjach. Eklektyzm jest bardzo modny, tylko należy zachować przy jego tworzeniu odpowiedni blance i niekiedy zachować umiar. Tego charakteru komoda perfekcyjnie sprawdzi się w stylu glamour, klasycznym pomieszczeniu, czy także stylu retro, jest to możliwe dzięki zachowaniu balansu i właściwe dozowanie każdego stylu, którego chciałoby się użyć w aranżowanym pomieszczeniu.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.