We wszystkich naszych sklepach zrobisz zakupy na raty 0%!
Sypialnia LE V3224/A

Sypialnia LE V3224/A

Sypialnia LE V3224/A wykonana została w stylowym włoskim designie, przez najwybitniejszych rzemieślników, z wieloletnim doświadczeniem. Boki mebli powstały z płyty fornirowanej Tanganika, a zapiętek z litej topoli. Zestaw zawiera ramę z pojemnikiem, wezgłowie, szafkę nocną, komodę oraz szafę. Komplet sypialniany jest dedykowany osobom, które preferują piękne, ponadczasowe oraz nietuzinkowe meble. Zestaw charakteryzuje się bardzo wysublimowanym projektem, który jest przeznaczony do różnych aranżacji, dzięki temu, że jego forma jest prosta i nieprzekombinowana.

Nazwa Wymiary
Rama z pojemnikiem 168x203x35h
Wezgłowie 190x5x131h
Szafka nocna 55x38x46h
Komoda 70x45x137h
Szafa 180x60x220h

Rama z pojemnikiem i wezgłowie prezentują się imponująco. Łóżko osadzone na prostokątnych czterech nogach nie sprawia wrażenia topornego i ciężkiego, a wezgłowie o pięknej ramie, wraz z przeszyciami dzielącymi wypełnienie na pół sprawiają wrażenie dwóch poduch przymocowanych w pozycji pionowej. Szafka nocna, która jest must have każdej sypialni, również i tej posiada dwie szuflady, w której z pewnością zmieści się wiele podręcznych rzeczy. Osadzona na dwóch szerokich nóżkach, może służyć także jako stolik pod lampę nocną. Niezbędnikiem w sypialni jest także komoda jak i szafa, które pomieszczą sporą ilość rzeczy. Komoda posiada siedem szuflad o takiej samej wielkości, ale i osadzona jest na dwóch nóżkach tak samo jak szafka nocna. Szafa natomiast, jest pokaźniejsza i zawiera trzy skrzydła drzwiowe jak i również osadzona jest na dwóch prostokątnych nogach tak jak komoda i szafka nocna. Wszystkie szuflady, jak i drzwi w sypialni LE V3224/A nie posiadają uchwytów, tylko otwierane są przy pomocy frontu, który należy pociągnąć do siebie. Całość zestawu będzie bardzo dobrze wyglądała w aranżacji nowoczesnej, klasycznej, czy też retro, z tego względu, że dodatki w pomieszczeniu odgrywają bardzo ważną rolę i dzięki nim można kombinować z zmianami, czy też łączeniem różnych stylów, co sprawi, że można nieustannie eksperymentować z wyglądem sypialni. Dzięki temu klienci nie będą się obawiali, że meble się znudzą, gdyż jest to zestaw ponadczasowy z ogromnym aranżacyjnym potencjałem, który zależy przede wszystkim od klientów wyobraźni i marzeń o wyglądzie własnej sypialni.
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.