Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Jadalnia LE M1365

Jadalnia LE M1365


Elegancka jadalnia LE M1365 to meble włoskiej produkcji. Nowoczesność i klasyka w połączeniu z włoskimi mistrzami designu zapewniają komfort, styl i wygodę. Jadalnia LE M1365 doskonale sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu modern oraz glamour. Na frontach widoczne są stylowe rzeźbienia oraz zdobienia w srebrnym kolorze, które podkreślają ekskluzywny charakter mebli.

Nazwa Wymiary
Stół 160(+1x wkładka 40 cm)x90x80h
Kredens 150x60x90h
Witryna 130x50x200h

Kolekcja składa się z okrągłego rozkładanego, stołu, stylowego kredensu dwudrzwiowego oraz przeszklonej witryny. Włoskie meble są nie tylko piękne, ale i praktyczne w codziennym użytkowaniu. Dzięki przeszkleniom znajdującym się w witrynie można w subtelny sposób wyeksponować różnego rodzaju dekoracje, które jeszcze bardziej podkreślą estetykę pomieszczenia. Niski kredens o oryginalnych kształtach jest bardzo pojemny, dzięki temu zyskujemy dodatkowe miejsce na przechowywanie przedmiotów, które są niezbędne do codziennego użytkowania – talerze, sztućce, tekstylia. Dopełnieniem całości jest okrągły, rozkładany stół wraz z tapicerowanymi na siedzisku krzesłami. Jadalnia LE M1365 to kwintesencja włoskiego designu. Kolekcja dostępna jest w wielu kolorach drewna według palety wybarwień.
Szafa LE V1469/A
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.