Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło z podłokietnikami 139/K

Krzesło z podłokietnikami 139/K


Klasyczne krzesło 139/K z podłokietnikami to atrakcyjna bryła, która doskonale sprawdzi się w przestrzeni wypoczynkowej salonu, a nawet przy stole w jadalni. Krzesło o wysokim i wyprofilowanym oparciu gwarantuje wygodę siedzenia, dzięki czemu nie odczujesz dyskomfortu nawet po wielogodzinnym użytkowaniu.
Nazwa Wymiary
Krzesło 64x45x100h

Włoskiej produkcji krzesło charakteryzuje się prostą, aczkolwiek klasyczną konstrukcją, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Prezentowane krzesło umieszczone jest na stylowych nóżkach zapewniających całości konstrukcji ponadprzeciętną stabilność i trwałość. Przednie nóżki różnią się od prostych nóżek tylnych, ponieważ są dostępne w zwężającym się ku dołowi kształcie, a także przyciągają wzrok zdobieniem w postaci okrągłej kuli umieszczonym tuż przy siedzisku. Model 139/K jest tapicerowany nowoczesną metodą, w której wykorzystuje się gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótno oraz wysokiej klasy tkaniny obiciowe, których dekor można dobrać do indywidualnych preferencji. Konstrukcja krzesła wykonana jest z litego drewna bukowego, którego wybarwienie można dobrać z dostępnej na stronie palety wybarwień.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.