Zapraszamy w niedzielę! Niedziele handlowe 10.12, 17.12!
Regał na książki 970/MM
970

Regał na książki 970/MM


Funkcjonalny i stylowy włoski regał na książki 970/MM wniesie do wnętrza elegancję, klasę i włoski szyk. W przypadku tego produktu możliwy jest wybór wybarwienia drewna oraz sposób jego wykończenia. Regał na książki 970/MM składa się z trzech części – dwóch bliźniaczych bocznych z przeszklonymi szafkami i półkami oraz części środkowej, w konstrukcji której umieszczono szafkę, półki oraz funkcjonalne szuflady.

Nazwa Wymiary
Regał na książki 290x51x224h

Minimalistyczne dodatki w postaci estetycznych uchwytów szuflad i szafek podkreślają elegancki charakter regału. Dodatkowo, mebel został ozdobiony subtelnym detalem w postaci profilowanych listew umieszczonych na górnej części regału oraz przy blatach. Dzięki temu całość prezentuje się wyjątkowo estetycznie i lekko, mimo swego pokaźnego rozmiaru. Stylowy regał włoski przyda się w gabinecie, salonie czy biurze. Mebel ułatwi przechowywanie książek i dokumentów, a także pięknie wyeksponuje ozdoby oraz zastawę.
Zamów regał w idealnym dla Ciebie wybarwieniu drewna. Istnieje możliwość lakierowania na wysoki połysk.
Szafa LE V1469/A
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.