Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotelik 421/K

Fotelik 421/K


Stylowy fotelik 421/K to doskonały wybór do wyposażenia salonu, jadalni albo gabinetu.

Konstrukcja mebla została wykonana z litego drewna bukowego zapewniającego stabilność i trwałość na lata. Fotel posiada wygodne podłokietniki z elementami tapicerowanymi oraz wysokie oparcie.

Nazwa Wymiary
Krzesło z podłokietnikami 64x60x95h

Siedzisko, podłokietniki i oparcie są tapicerowane metodą nowoczesną, w której stosuje się gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, tkaninę obiciową oraz płótno. Miękkie siedzisko i oparcie zapewniają wysoki komfort użytkowania i wygodne ułożenie ciała w trakcie pracy lub spożywania posiłków.

Unikatowy fotel 421/K został ozdobiony ciekawymi detalami, dodającymi meblowi klasycznego charakteru. Fotel włoski wspaniale będzie pasować do pomieszczenia zaaranżowanego w stylu klasycznym, eleganckim albo nowoczesnym.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner