Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Najczęściej zadawane pytanie?

Najczęściej zadawane pytania:

Gdzie mogę zobaczyć ceny produktów? +

Ceny są zależne od wybarwienia drewna, wybranej tkaniny obiciowej, wykonania (np. pikowanie) - kalkulacja powstaje na podstawie ostatecznego wyglądu mebla. W naszym sklepie internetowym (link poniżej) mogą Państwo zobaczyć ceny w wybranych kolorach oraz tkaninach.
www.rad-pol.e-sklep.pl

Z uwagi na szeroki asortyment oraz duży wybór wybarwień drewna i tkanin nie wszystkie produkty są jeszcze zamieszczone w e-sklepie, dlatego zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji jeśli chodzi o wycenę, wsparcie merytoryczne itp.

Z czego są wykonane meble? Jakie są możliwości zmian? +


Nasza oferta jest bardzo szeroka, dlatego trudno odpowiedzieć na to pytanie jednym zdaniem. Meble tapicerowane w większości są wykonane z litego drewna (są to różne gatunki), meble stolarskie wykonujemy z litego drewna w połączeniu z płytą stolarską fornirowaną naturalnym drewnem, posiadamy również kolekcje mebli wykonane z laminatów, lakierowanych na wysoki połysk.
Zachęcamy do kontaktu z nami w celu doprecyzowania z nami wszystkich szczegółów takich jak dobór właściwego mebla, koloru drewna (wykonanie do wyboru: mat, pół-mat, wysoki połysk), tkaniny obiciowej, wykończenia (taśma gwoździkowa, torsatka, sznur).

Jakie terminy realizacji są na meble? +


W większości przypadków (niezależnie od wielkości zamówienia) czas oczekiwania wynosi do 8 tygodni kalendarzowych. Meble produkujemy pod konkretne zamówienie Klienta (wskazany kolor drewna, tkanina). Często ten termin bywa dużo krótszy, w trakcie produkcji jesteśmy z Klientem w kontakcie. Część asortymentu (wybrane modele krzeseł, kanap tzw. bestsellery) jesteśmy w stanie zrealizować szybciej niż termin standardowy. Ustalamy to indywidualnie.

Jakie są koszty transportu? +

Posiadamy własny transport, meble dostarczamy do najdalszych zakątków w Polsce oraz na terenie UE. Meble dowozimy bezpłatnie do 20km od najbliższego salonu firmowego: Gdańsk, Katowice, Lublin, Poznań, Warszawa, Wrocław (nie dotyczy to produktów małogabarytowych oraz przecenionych).  
Jeśli miejsce, do którego chcecie Państwo dostarczyć meble znajduje się poza strefą bezpłatną, prosimy zapytać Doradcę w salonie o koszt usługi.

Czy meble wymagają montażu? Jeśli tak to jakie są ceny tej usługi? +

W zdecydowanej większości meble są dostarczane jako produkt zmontowany. Niemniej jednak są bryły, które ze względu na swoje gabaryty musza być pakowane w kilku elementach i wówczas są do samodzielnego montażu. Przykłady takich mebli: szafy, łóżka, stoły, komody. Montaż mebli oczywiście może być wykonany przez naszych fachowców, taką usługę trzeba zaplanować wcześniej, najlepiej w chwili zawarcia zakupu. Koszt montażu wynosi 5% montowanych mebli, w tym przypadku jest pewność, że meble zostaną zmontowane zgodnie z instrukcją.

Czym konkretnie czyścić meble? +

Elementy drewniane czyścimy lekko wilgotną, bawełnianą tkaniną. Nie zalecamy stosowania żadnych preparatów, innych niż tych roślinnego pochodzenia gdyż mogą spowodować przebarwienia.
Powierzchnie tapicerowane czyścimy suchą, miękką, najlepiej bawełnianą ściereczką. Skóry naturalne preparatem do czyszczenia i konserwacji skór.

Gdzie mogę obejrzeć tkaniny obiciowe? +

Posiadamy oddzielną stronę internetową z bogata ofertą tkanin obiciowych i nie tylko. Oferta tkanin obiciowych znajduje się w linku poniżej:
https://www.tkaninydekoracyjne.com.pl/oferta/tkaniny-obiciowo-zaslonowe#/
Meble mogą być wykonane nie tylko w  tkaninach obiciowych ale również w skórach naturalnych oraz ekologicznych. W swojej ofercie posiadamy tkaniny z atestami trudnopalności, tkaniny łatwoczyszczące, outdoorowe itp.

W jaki sposób mogę zamówić meble? +

Posiadamy 7 salonów stacjonarnych w następujących miastach: Gdańsk, Katowice, Lublin, Poznań, Warszawa, Stara Miłosna, Wrocław, do odwiedzenia których serdecznie zapraszamy w celu złożenia zamówienia.
Pragniemy przedstawić Klientom pełną ofertę naszej firmy (na stronie internetowej nie jesteśmy w stanie zamieścić wszystkich produktów - jest ich naprawdę dużo). W salonach obejrzycie Państwo wzory mebli. Ustalenie/dobór koloru wybarwienia drewna czy tkaniny obiciowej jest bardzo ważne. Satysfakcja Klienta jest dla nas najistotniejsza.

Czy mogę kupić meble przez Internet? +

Oczywiście tak, jest to możliwe. Zachęcamy Klientów, którzy mają daleko do naszego salonu sprzedaży albo nie mają czasu przyjechać i stacjonarnie dokonać zakupu - mogą wygodnie przez Internet szybko i o każdej porze zapoznać się z ofertą i nabyć interesujący produkt.
https://rad-pol.sklep.pl/

Czy otrzymam rabat na zakup mebli? +

Dbamy o naszych Klientów, proponujemy atrakcyjne progi rabatowe, zwiększające się wraz zawartością „koszyka”  Oprócz tego oferujemy stałe zniżki na wybrane produkty, proponujemy raty 0%, zniżkę na Karty Dużej Rodziny – szczegóły u naszych Doradców.

Jak wygląda proces zamówienia mebli? +

Po ustaleniu z Klientem wszystkich szczegółów dotyczących finalnego wyglądu mebli, sporządzamy/wypełniamy formularz zamówienia do akceptacji Klienta. Na formularzu są wszystkie niezbędne i czytelne informacje  (jaki produkt, jak wykończony, jaki termin realizacji, warunki dostawy, adres dostawy itp). Aby uruchomić produkcję wystarczy uiścić 30% zaliczki, pozostałe 70% po  zakończonej produkcji (dzwonimy prosząc o uiszczenie dopłaty) i umawiamy się z Klientem na dogodny termin.

Co to jest szlagmetal, intarsja, radica? +

Szlagmetal – technika zdobienia mebli, polegająca na ręcznym nakładaniu na mebel płatków złota lub srebra. Płatki są nakładane na specjalny klej,  a nadmiar czyszczony delikatnym, naturalnym  włosiem. Proces ten jest bardzo pracochłonny, wymagający niezwykłej precyzji. Charakterystyczną cechą tego wykończenia jest fakt jego naturalnego „zużycia” w czasie tzn. powierzchnia z biegiem czasu będzie się łuszczyć, tym samym wzmacniać efekt postarzenia mebla.
Intarsja – jedna z najstarszych technik zdobienia mebli, znana już w starożytności,  która polega na tworzeniu tzw. mozaiki (najczęściej na blatach, frontach) z niewielkich wyciętych kawałeczków drewna. Intarsje są tworzone z najszlachetniejszych gatunków drewna.
Radica – powstaje z korzenia drzewa, najczęściej z topoli, wiązu, orzecha. Korzenie w związku z pełnieniem naturalnej funkcji w drzewie posiadają bardzo różnorodna i zawiłą strukturę. Dzięki czemu wzór radiki  to naturalny przekrój tej części drewna. Za pomocą cięć podłużnych, poziomych lub ukośnych uzyskuje się poszczególne płaty radiki.

Jaka jest gwarancja? +

Nasze meble są solidne i trwałe, potwierdzają to nasi wspaniali Klienci, którzy powracają domawiać meble. Przyjęliśmy termin gwarancji 12 miesięcy i obejmuje on cały asortyment mebli. O naszych meblach można śmiało powiedzieć, że są to meble wielopokoleniowe, dlatego przypominamy iż świadczymy usługi renowacji.

Nasi doradcy klienta z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania. Niezbędne odpowiedzi otrzymają Państwo w sklepie jak również pod nr telefonu 536 225 55 – Marta z przyjemnością doradzi, poda dodatkowe informacji oraz rozwieje wszystkie wątpliwości. Adresy naszych sklepów.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner