Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Hoker 1103/N Ragno

Hoker 1103/N Ragno

Stylowy hoker 1103/N Ragno to idealny model dla miłośników oryginalnych, wysoce estetycznych, a zarazem praktycznych w codziennym użytkowaniu mebli.

Hoker włoskiej produkcji wykonany jest z trwałego i solidnego litego drewna bukowego, które jest gwarancją jego niezachwianej stabilności.

1103/N Ragno umieszczony jest na czterech wysokich nóżkach, z czego tylne są subtelnie gięte, co nadaje meblowi eleganckiego wyglądu. Elementem przyciągającym wzrok jest efektownie zdobione oparcie o zaokrąglonym kształcie, które dodaje hokerowi klasycznego, wręcz ekskluzywnego charakteru.

Stylowa forma hokera doskonale odnajdzie się w przestrzeni kuchni czy jadalni wykończonej w estetyce retro, rustykalnej, a nawet klasycznej.

Siedzisko zapewniające komfort i wygodę dłuższego użytkowania, jest tapicerowane nowoczesną metodą, przy której stosuje się dobrej jakości gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótno oraz wysokiej klasy tkaniny obiciowe. Elementy tapicerowane mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Do wyboru z dostępnych próbników jest kolor drewna oraz tkanina obiciowa, a także sposób wykończenia: taśmą gwoździkową lub torsatką. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania hokera 1103/N Ragno w litym drewnie bukowym lakierowanym na wysoki połysk.

Przy zamówieniu do wyboru jest:

1. Kolor drewna. Do dyspozycji kolory wg palety wybarwień (możliwe wykonanie w lakierze na wysoki połysk).

2. Tkanina obiciowa. W linku poniżej bogaty wybór tkanin:

https://www.tkaninydekoracyjne.com.pl/oferta/tkaniny-obiciowo-zaslonowe#/

3. Wykończenie: taśma gwoździkowa lub torsatka.

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.   

Nazwa Wymiary Nr
Hoker 46x45x124h 1103/N Ragno

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner