Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Jadalnia AD Margot

Jadalnia AD Margot


Minimalizm to popularny trend w projektowaniu w ostatnich latach, charakteryzujący się czystymi liniami i dyskretną elegancją. Posrebrzana jadalnia z kolekcji AD Margot ze strukturą drewna brzozowego i oświetleniem LED jest doskonałym przykładem tego stylu.

Nazwa Wymiary
Stół rozkładany 160(+ 1 wkładka 45cm)x90x78h
Krzesło 50x58x104h
Witryna 2 drzwiowa 112x44x190h
Bufet 180x44x83h
Lustro 140x80h

Jadalnia z kolekcji AD Margot została zaprojektowana w minimalistycznej formie, która emanuje wyrafinowaniem i elegancją. Posrebrzane białe wykończenie ze strukturą drewna brzozowego nadaje jadalni elegancki i nowoczesny wygląd. Lakier o wysokim połysku podkreśla jej minimalistyczną estetykę, tworząc czysty i wypolerowany wygląd. Połączenie srebra i bieli tworzy neutralną paletę, która może uzupełnić każdy styl aranżacji wnętrz. Minimalistyczna forma jadalni sprawia również, że nie zajmuje ona zbyt dużo miejsca, dzięki czemu idealnie nadaje się do małych jadalni.

Jedną z charakterystycznych cech jadalni z kolekcji AD Margot jest zintegrowane z projektem oświetlenie LED. Oświetlenie jest strategicznie rozmieszczone, aby stworzyć dramatyczny efekt, podkreślając posrebrzane wykończenie i strukturę drewna brzozowego. Duża przestrzeń, jaką zapewnia jadalnia, sprawia, że ​​goście mogą wygodnie spożywać posiłki, nie czując się ciasno. Ergonomiczny projekt jadalni zapewnia również łatwość użytkowania, dzięki funkcjom i przyjazności dla użytkownika.

Posiadanie jadalni z kolekcji AD Margot ma wiele zalet. Po pierwsze, jest estetyczny i dodaje wartości każdemu domowi. Elegancki i nowoczesny wystrój jadalni tworzy luksusową atmosferę, która może zaimponować gościom. Po drugie, materiały użyte w jadalni są trwałe, co gwarantuje długowieczność. Posrebrzane wykończenie i struktura drewna brzozowego są odporne na zużycie, dzięki czemu jest to opłacalna inwestycja. Wreszcie, jadalnia jest łatwa do czyszczenia i konserwacji, dzięki czemu jest wygodna w codziennym użytkowaniu.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner