Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło 287/K

Krzesło 287/K

Krzesło 287/K to niezwykle elegancki mebel włoskiej produkcji. Uwagę zwraca piękne oparcie. Delikatnie wygięta rama i ozdobny środek zachwycają swoją formą. Całości dopełniają delikatnie gięte nogi. Krzesło 287/K zostało wykonane z litego drewna bukowego.

Nazwa Wymiary
Krzesło 44x42x96h

Naturalny surowiec to nie tylko gwarancja pięknego wyglądu mebla, ale także jego trwałości na lata użytkowania. Do wyboru są różne kolory wybarwienia drewna z dostępnej palety. Dzięki temu można dobrać, odcień który będzie idealnie pasował do danej aranżacji wnętrza. Klasyczne siedzisko zdobi wysokiej klasy tkanina obiciowa również dostępna w wielu różnych wariantach do wyboru. Siedzisko zrobione jest z wysokiej jakości pianki poliuretanowej, a dodatkowo zabezpieczone pasami tapicerskimi i specjalnym płótnem, dzięki czemu jest niezwykle wygodne i wytrzymałe. Krzesło 287/K będzie wspaniałym dopełnieniem aranżacji stylowej jadalni lub salonu.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner