Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło LE M1398

Krzesło LE M1398

Krzesło LE M1398 to stylowa konstrukcja z podłokietnikami, która wykonana jest z litego drewna bukowego. Prezentowany model tapicerowany jest na siedzisku i oparciu nowoczesną techniką, w której wykorzystuje się gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótno oraz wysokogatunkowe tkaniny obiciowe, które można dobrać do indywidualnych preferencji.

Nazwa Wymiary
Krzesło 64x62x101h

Krzesło z dekoracyjnie giętymi podłokietnikami i nóżkami przyciąga wzrok efektownymi zdobieniami wykończonymi w odmiennej kolorystyce. Łączenia drewna z tapicerką w modelu LE M1398 można wykończyć za pomocą torsatki lub taśmy gwoździkowej. Prezentowane krzesło zapewni komfort oraz wygodę nawet wielogodzinnego siedzenia, natomiast jego estetyka dodatkowo wpłynie na podkreślenie klasycznej aranżacji wnętrza.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner