Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Szafa My Flower Piu
Szafa My Flower Piu
Szafa My Flower Piu

Szafa My Flower Piu


 
Szafa My Flower Piu została stworzona przez najwybitniejszych rzemieślników z wieloletnim doświadczeniem w swoim fachu. Wykonana z najlepszych materiałów po to by służyła nieskazitelnie długie lata. Włoski design zaproponowany osobom, które kochają takiego charakteru estetykę w meblach użytkowych. Stylowa szafa w niecodziennym wydaniu, prezentuje się imponująco.

Nazwa Wymiary
Szafa 307x66x255h

Dwudrzwiowa, okazałych gabarytów szafa o klasycznej formie, gdzie fronty są przesuwne i prezentują się wykwintnie, dzięki zastosowanym na nich dekoracjom w postaci zdobień oraz lustra, które jest ciekawie frezowane tworząc zarazem spójną całość Bardzo odważne zastosowanie tafli lustra, które pełni rolę dekoracji, a zarazem subtelnie odbija padające na nią promienie słoneczne. Wnętrze szafy jest iście bardzo okazałe, pomieści wiele rzeczy zarówno tych, które należy zawiesić na wieszakach, jak i tych, które warto położyć na półkę, czy schować do szuflady. Zdecydowanie bardzo użytkowy i przydatny mebel, który wkomponuje się w większość stylowych aranżacji, zarówno tych nowocześniejszych, jak i zachowanych w stylu retro, które to mogą stworzyć niepowtarzalne wnętrze przy odpowiednim doborze dodatków, wzorów jak i barw. Szafa My Flower Piu z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner