Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Toaletka Aida Piu

Toaletka Aida Piu

Toaletka Aida Piu stworzona została przez najwybitniejszych włoskich rzemieślników, którzy szczególną uwagę koncentrują na detalach. Najwyższa jakość wykonanego produktu, jak i zarówno materiałów, z których ją wyrzeźbiono jest imponująca. Prezentuje się niebywale wykwintnie i z pewnością doda elegancki i ekskluzywności pomieszczeniu, w którym zostanie umiejscowiona. Włoski design został wykonany w trosce o wysokie oczekiwania i najwyższe standardy klientów. Na zestaw Toaletki Aida Piu składa się lustro, puf oraz toaletka. Mebel w iście stylowym charakterze o niebywale klasycznym wykonaniu w optymalnych wymiarach, gdzie użytkowanie toaletki, będzie z pewnością komfortowe i dogodne. Blat bardzo przestronny, na którym można poustawiać niezbędne rzeczy do pielęgnacji, ale i nie tylko. Toaletka posiada sześć szuflad, w których zmieści się większość potrzebnych rzeczy. Bogato wykończona toaletka, osadzona na dwóch kolumnach z wybitnie zdobionymi nogami, po cztery na każdą z stron, w których to filarach umiejscowiono szuflady.

Nazwa Wymiary
Toaletka 187x50x81h
Lustro 134x4x113h
Puf 56x45x45h

Ponadto cała toaletka jest imponująco wyrzeźbiona i niepowtarzalna, transparentne uchwyty do szuflad przypominają styl retro, nadając jej jeszcze więcej ekskluzywności i niepowtarzalności. Do tego wykwintny, osadzony na dwóch pięknie rzeźbionych nogach puf perfekcyjnie komponujący się z toaletką, a na siedzisku prezentuje się niepowtarzalny motyw kwiatowy. Dopełnieniu całości aranżacji nadaje lustro pokaźnych rozmiarów, zdobione zachwycającą ramą. Dodatkowo na lustrze znajdują się wydrążone wzory, wprowadzające odrobinę nowoczesności i nonszalancji do przedstawionego projektu.
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner