Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 204/K

Fotel 204/K


Stylowy fotel 204/K to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy liczą nie tylko na komfort wypoczynku, ale również na wprowadzenie efektownej estetyki do aranżowanego wnętrza.

Nazwa Wymiary
Fotel 67x75x103h

Wygodne siedzisko wraz z wyprofilowanym oparciem powstało dzięki zastosowaniu nowoczesnej metody tapicerskiej, w której wykorzystana jest gąbka poliuretanowa, pasy tapicerskie, specjalne płótno oraz wysokiej klasy tkaniny obiciowe. Dzięki wyposażeniu w miękkie podłokietniki włoski fotel 204/K doskonale sprawdzi się w przestrzeni wypoczynkowej salonu, ponieważ zapewni komfortową pozycję ciała w trakcie siedzenia. Piękny fotel z włoskiej kolekcji może zostać wykończony torsatką lub taśmą gwoździkową, która oddziela elementy drewniane od tapicerki. Oryginalny fotel o lekko giętych nóżkach występuje w różnych wersjach kolorystycznych drewna oraz materiału tapicerskiego. Elementy tapicerowane mogą być dodatkowo zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner