Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 162/RK, fotel 164/RK

Fotel 162/RK, fotel 164/RK


Eleganckie fotele 162/RK, 164/RK to idealna propozycja do wyposażenia domu, hotelu lub restauracji. Meble posiadają elementy tapicerowane metodą nowoczesną, w której wykorzystuje się gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, płótno oraz tkaninę obiciową.

Nazwa Wymiary
Fotel 70x67x94h
Fotel 70x60x93h

Konstrukcja włoskich foteli została wykonana z trwałego litego drewna bukowego. Na nogach oraz oparciu umieszczono dekoracje, podkreślające unikatowy charakter foteli. Wygodne oparcie i podłokietniki zapewniają komfortowe ułożenie ciała w czasie siedzenia. Stylowe fotele 162/RK, 164/RK pochodzą z włoskiej kolekcji i będą stanowić wspaniałą ozdobę każdego salonu, sypialni lub gabinetu. Meble dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych drewna oraz materiału tapicerskiego. Do wyboru jest także rodzaj wykończenia. Aby, dodatkowo podkreślić charakter klasycznych foteli, możliwe jest ozdobienie elementów tapicerowanych przy pomocy estetycznego pikowania.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner