Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 187/K, fotel 188/K, szezlong 219/K

Fotel 187/K, fotel 188/K, szezlong 219/K


Efektowne fotele włoskiej produkcji 187/K, 188/K, a także elegancki szezlong 219/K to wysokogatunkowe meble, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.

Nazwa Wymiary
Fotel 55,5x70x90h
Fotel 66x78x89,5h
Szezlong 160x70x83h

Stylowe meble powstały dzięki zastosowaniu wysokiej jakości litego drewna bukowego, którego wybarwienie dostępne jest do wyboru według szerokiej palety wybarwień – możliwe jest nawet wykonanie mebli w lakierze na wysoki połysk. Tapicerowane siedziska i oparcia o zaokrąglonym kształcie zostały wykonane metodą nowoczesną, a więc z zastosowaniem gąbki poliuretanowej, pasów tapicerskich, specjalnego płótna i wysokiej klasy tkanin obiciowych. Wygodne oparcie o optymalnej wysokości i praktyczne podłokietniki zapewnią komfortową pozycję ciała w trakcie siedzenia. Unikatowe włoskie meble w postaci fotela 187/K i 188/K oraz szezlong 219/K wspaniale sprawdzą się w gabinecie, salonie oraz sypialni. Meble dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych materiału obiciowego oraz drewna wg palety wybarwień.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner