Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 212/K, fotel 201/K

Fotel 212/K, fotel 201/K


Efektowny fotel 212/K oraz 201/K to propozycja dla naprawdę wymagających. Konstrukcja mebli została wykonana z solidnego drewna bukowego.

Nazwa Wymiary
Fotel 85x75x103h
Fotel 65x60x93h

Wygodne siedzisko z oparciem powstało dzięki zastosowaniu nowoczesnej metody tapicerskiej, w której wykorzystywane są pasy tapicerskie, płótno, gąbka poliuretanowa i tkanina obiciowa. Dzięki wyposażeniu w wygodne, miękkie podłokietniki, włoskie fotele 212/K, 201/K doskonale sprawdzą się w gabinecie lub salonie, zapewniając komfortową pozycję ciała w trakcie siedzenia. Piękne fotele z włoskiej kolekcji na specjalne życzenie Klienta mogą być wykończone torsatką lub taśmą gwoździkową. Meble występują w różnych wersjach kolorystycznych drewna oraz materiału tapicerskiego. Na życzenie Klienta możliwe jest ozdobienie elementów tapicerskich eleganckim pikowaniem.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner