Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Sypialnia ST Eva

Sypialnia ST Eva


Sypialnia ST Eva jest propozycją mebli włoskich dla osób, które preferują wysublimowany i najwyższej jakości design. Nowoczesny komplet, stworzony w niebywale klasyczny sposób, łączący z sobą elegancję i estetykę. Stylowe detale wykonane przez najlepszych włoskich rzemieślników, przepięknie komponują się także w połączeniu z modą retro. Na ten zestaw sypialniany składa się łóżko, szafka nocna, komoda, jak i również wysoka komoda, lustro oraz szafy, tj. czterodrzwiowe, pięciodrzwiowe, sześcio drzwiowe.

Nazwa Wymiary
Łóżko 170x212x130h
Łóżko 197x212x130h
Łóżko 214x212x130h
Szafka nocna 61x40x56h
Komoda 152x49x93h
Komoda wysoka 61x40x112h
Lustro 123x2x90h
Szafa 4 drzwiowa 217x61x232h
Szafa 5 drzwiowa 271x61x232h
Szafa 6 drzwiowa 324x61x232h

Komplet można łączyć według oczekiwań i priorytetów, zamówienia są realizowane indywidualnie pod klienta. Dzięki temu zakupuje się meble względem oczekiwań zamawiających. Można je łączyć w przeróżne zestawienia, takie najbardziej dogodne do pomieszczenia, które się urządza. Najważniejszym meblem proponowanej sypialni jest łóżko. Można wybrać jego wielkość spośród trzech propozycji od producenta. Imponująco jest wykonany zagłówek, który ma interesujące rzeźbienie, proste, ale bardzo stylowe i przypominające ramę obrazu. Elegancki złoty dekor komponuje się perfekcyjnie z kolorystycznie podobnymi nóżkami, dwoma widocznymi z przodu, na których osadzone jest posłanie. Mebel o wysokim połysku, który automatycznie staje się ponadczasowy i bardzo luksusowy.

Praktycznym, ale i przydatnym meblem jest szafka nocna, która perfekcyjnie będzie prezentowała się zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie łóżka. Jej klasyczna forma, tak jak i pozostałych mebli z tej kolekcji jest niezwykle szykowana i wykonana z największą starannością. Posiada dwie optymalnej wielkości szuflady, a osadzona jest na designerskich czterech nóżkach, które dodają jej lekkości. Pięknie będzie prezentowała się na niej lampa, czy też książki. Kolejnym proponowanym meblem w tym zestawie jest wysoka komoda, która posiada pięć otwieranych szuflad, dzięki pięknym klasycznym uchwytom, poprzez ich pociągnięcie. Umiejscowiona na czterech nogach, takich jak szafka nocna. Praktyczna i z pewnością bardzo przydatna. Podobną propozycją do uzupełnienia kompletu jest nieco niższa, ale szersza, druga komoda z czterema, większymi szufladami, wykonana w podobnym charakterze, jak komoda wysoka i szafka nocna. Niesamowicie będzie prezentowało się przymocowane tuż nad nią proponowane do zestawu lustro z klasyczną ramą wraz z złotym dekorem. Wszystkie meble z zestawu posiadają motyw przewodni, jakim jest złoty dekor dodający im lekkości i elegancji. Producent proponuje jeszcze do sypialni ST Eva dużą przestronną szafę, spośród trzech propozycji można wybrać taką wielkość jaka jest potrzebna. Zestaw jest godny polecenia i z pewnością będzie służył przez lata, gdyż inwestycja w tego typu zestawy mebli jest warta, gdyż jakość idzie w parze z ich ceną.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner