Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Sypialnia LE V3202/A

Sypialnia LE V3202/AKlasyczne meble do sypialni LE V3202/A
Lekkość, szyk i elegancja to właśnie sypialnia LE V3202/A we włoskim designie, który łączy w sobie estetykę, wysoką jakość i klasykę z wkradającą się gdzieniegdzie nutką nowoczesności. Kolekcja stylowych mebli do sypialni LE V3202/A została stworzona szczególnie z myślą o najbardziej wymagających estetach zwracających uwagę na perfekcyjność wykonania i piękno detali. Umożliwiamy samodzielny wybór wybarwienia drewna spośród dostępnych odcieni brązów, pasteli oraz bieli, dzięki czemu dowolnie możecie zaaranżować swoją klasyczną sypialnię, uwzględniając wygląd oraz charakter pożądanego efektu końcowego. W skład włoskiej sypialni LE V3202/A wchodzi szeroki wybór mebli wykonanych z litego drewna orzechowego i bukowego połączonych ze stolarską płytą fornirowaną: imponujące łóżko z baldachimem, funkcjonalna szafka nocna, dopasowana do niej stylem i formą komoda, praktyczne biurko oraz wygodne krzesło z oparciem.

Nazwa Wymiary
Łóżko 180x213x210h
Szafka nocna 59x42x61h
Komoda 121x53x104h
Biurko 111x51x80h
Szafa 157x60x217h

Klasyczna sypialnia LE V3202/A
Centralnym punktem we włoskiej sypialni klasycznej LE V3202/A jest zjawiskowe łóżko z baldachimem, które zostało usytuowane na czterech nogach łączących się z konstrukcją baldachimu. Dzięki takiej budowie klasycznego łóżka całość robi olśniewające wrażenie i prezentuje się nadzwyczaj lekko oraz subtelnie. Ponadto baldachim można wykorzystać jako estetyczną i elegancką moskitierę w sezonie letnim, co docenią szczególnie amatorzy stylowych rozwiązań wraz z ich funkcjonalnym zastosowaniem. Klasyczna szafka nocna to niezwykle praktyczny mebel, który warto postawić tuż obok włoskiego łóżka z baldachimem. Stylową szafkę nocną nie tylko można wykorzystać jako przestrzeń do samodzielnej aranżacji poprzez dobór oryginalnych i pięknych akcesoriów, ale też jako miejsce przeznaczone na niezbędne nam przed snem przedmioty. Konstrukcja włoskiej szafki nocnej LE V3201/A jest podtrzymywana przez cztery nogi wyglądające bardzo zgrabnie i lekko. Na całość składają się trzy szuflady ozdobione od frontu pięknymi uchwytami. Identyczne znajdują się na stylowej komodzie – również dołączonej do zestawu. Oba te włoskie meble zostały zaprojektowane w stylu klasycznym, lecz widoczna jest również subtelna dawka nowoczesności w postaci niektórych elementów.
Zamów sypialnię w idealnym dla Ciebie wybarwieniu drewna. Istnieje możliwość lakierowania na wysoki połysk.
Szafa LE V1469/A

W klasycznej sypialni LE V3202/A nie mogło zabraknąć stylowej szafy, która została stworzona specjalnie z myślą o posiadanej garderobie. Prostokątna konstrukcja opiera się na czterech lekko wyglądających a zarazem bardzo stabilnych i wytrzymałych nogach. Perfekcja wykonania i subtelna ornamentyka wyrzeźbiona w drzwiczkach sprawiają, że ten włoski mebel prezentuje się nadzwyczaj delikatnie i elegancko, pomimo masywności bryły. Do kolekcji klasycznych mebli do sypialni LE V3202/A zostało dołączone stylowe biurko usytuowane na czterech zaokrąglonych nogach. Klasyczne biurko zostało wyposażone w praktyczną szufladę, która umożliwia schowanie licznych drobiazgów o rozmaitym charakterze. Ten funkcjonalny mebel może służyć zarówno jako miejsce do wykonywania codziennej pracy przy komputerze, jak i toaletka dla Pań. Szuflada w tym wypadku pozwala na przechowywanie niezbędnych im kosmetyków. Włoska kolekcja klasycznych mebli do sypialni LE V3202/A przyciągnie spojrzenia wszystkich estetów ceniących sobie subtelność, elegancję i perfekcyjność wykonania. Styl klasyczny wraz z wykorzystaniem nowoczesnych pomysłów zdecydowanie może bardzo stylowo i ze smakiem się prezentować, co udowodnili utalentowani specjaliści pracujący nad olśniewającą sypialnią LE V3202/A.
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner