Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel Berger Grande (Uszak)

Fotel Berger Grande (Uszak)


Klasyczny fotel Berger Grande to mebel typu „uszak”, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Fotel powstał z litego drewna bukowego, a także tapicerki wykonanej metodą nowoczesną.

Nazwa Wymiary
Fotel 97x90x127h

Wysokie oparcie i miękkie podłokietniki pozwolą się zrelaksować i zapewnią wygodną pozycję ciała w trakcie siedzenia. Do tapicerowania wykorzystano metodę nowoczesną, w której stosuje się gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, tkaninę obiciową oraz płótno. Stylowy fotel Berger Grande może być wykonany z drewna w wielu kolorach oraz tkanin tapicerskich w różnych barwach i wzorach. Mebel tworzony jest na wymiar i może być całkowicie dostosowany do potrzeb Klienta. Fotel Berger Grande to idealny element wyposażenia do salonu, gabinetu lub sypialni.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner