Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 39/K

Fotel 39/K


Elegancki fotel 39/K jest włoskiej produkcji i będzie stanowić oryginalną ozdobą każdego wnętrza. Podstawą mebla są rzeźbione nogi, wykonane z litego drewna bukowego.

Nazwa Wymiary
Fotel 62x68x101h

Na nich znajduje się wygodne siedzisko z miękkimi podłokietnikami i oparciem. Elementy te są tapicerowane za pomocą metody nowoczesnej, w której wykorzystywane są pasy tapicerskie, płótno, gąbka poliuretanowa oraz tkanina obiciowa. Klasyczny fotel wspaniale będzie wyglądał w eleganckiej jadalni lub stylowym gabinecie. Włoski fotel 39/K na specjalne zamówienie Klienta może być wykończony taśmą gwoździkową albo torsatką oraz w lakierze na wysoki połysk. Mebel występuje w wielu kolorach drewna, a także istnieje możliwość wyboru tkaniny obiciowej z szerokiej palety barw. Elementy tapicerowane mogą być ozdobione eleganckim pikowaniem. Klasyczny fotel 39/K odmieni wygląd pomieszczenia i wyeksponuje jego elegancki charakter.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner