Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 278/K

Fotel 278/K


Gustowny fotel włoski 278/K wspaniale będzie wyglądał w salonie lub gabinecie urządzonym w stylu klasycznym lub eleganckim. Mebel ma solidną konstrukcję, wykonaną z litego drewna bukowego.

Nazwa Wymiary
Fotel 102x90x89h

Komfortowe siedzisko zostało tapicerowane metodą nowoczesną. Stosuje się w niej pasy tapicerskie, gąbkę poliuretanową oraz płótno i tkaninę obiciową. Klasyczny fotel posiada eleganckie nóżki oraz zdobienia, podkreślające jego walory wizualne. Mebel może być wykonany z drewna w wielu kolorach oraz tkanin tapicerskich w różnych barwach i wzorach. Mebel został wyposażony w wygodne podłokietniki, zapewniające wygodną pozycję podczas siedzenia. Elegancki fotel 278/K, włoskiej produkcji odmieni charakter wnętrza i doda mu elegancji. Na specjalne życzenie Klienta możliwe jest ozdobienie elementów tapicerowanych w postaci dekoracyjnego pikowania.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner