Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel obrotowy 844/N

Fotel obrotowy 844/N


Wysokiej jakości fotel obrotowy 844/N to połączenie klasyki i nowoczesności. Mebel posiada stylowe, tapicerowane siedzisko obrotowe ozdobione dekoracyjnym pikowaniem z podłokietnikami oraz stabilną nogę zakończoną podstawą krzyżową na kółkach. W konstrukcji fotela znajduje się nowoczesny system obniżania i podnoszenia siedziska. Solidne kółka ułatwiają przemieszczanie się. Mebel został wykonany z litego drewna bukowego i tapicerowany skórą naturalną.

Nazwa Wymiary
Fotel obrotowy 69x90x115h

Decydując się na zakup mebla można wybrać dowolny kolor drewna oraz rodzaj tkaniny tapicerskiej. Fotel dostępny jest w lakierze na wysoki połysk oraz istnieje możliwość zamówienia wykończenia za pomocą torsatki lub taśmy gwoździkowej. Elegancki fotel 844/N włoskiej produkcji doskonale sprawdzi się w każdym gabinecie zaaranżowanym w stylu klasycznym.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner