Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel obrotowy 1119/N

Fotel obrotowy 1119/N


Stylowy włoski fotel obrotowy 1119/N wyróżnia się wspaniałym designem oraz precyzją wykonania. Mebel posiada solidną nogę z podstawą krzyżową na kółkach oraz komfortowe siedzisko regulowanej wysokości.

Nazwa Wymiary
Fotel obrotowy 63x70x120h

Do wykonania konstrukcji eleganckiego fotela zastosowano lite drewno bukowe. Elementy tapicerowane powstały dzięki zastosowaniu metody nowoczesnej, w której wykorzystuje się gąbkę poliuretanową, płótno, pasy tapicerskie oraz tkaninę obiciową. Fotel został wyposażony w mechanizm umożliwiający podnoszenie i opuszczanie siedziska. Dzięki zastosowaniu kółek oraz systemu obrotowego, włoski fotel 1119/N doskonale sprawdzi się w każdym gabinecie i biurze urządzonym w stylu klasycznym. Mebel może być dodatkowo ozdobiony pikowaniem oraz wykończony torsatką lub taśmą gwoździkową. Klasyczny fotel występuje w wielu kolorach drewna i może być tapicerowany szeroką gamą tkanin.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner