Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 629/K

Fotel 629/K


Unikatowy fotel 629/K to świetne rozwiązanie do salonu, gabinetu lub sypialni. Mebel posiada zabudowane oparcie z drewnianymi podłokietnikami, które zapewnia wygodne ułożenie ciała w trakcie siedzenia.

Nazwa Wymiary
Fotel 58x58x84h

Włoski fotel powstał z litego drewna bukowego oraz części tapicerowanych metodą nowoczesną. Stosowane w niej są pasy tapicerskie, gąbka poliuretanowa, tkanina obiciowa oraz płótno. Stylowy fotel wyeksponuje elegancki charakter pomieszczenia i poprawi jego funkcjonalność. Do wykonania fotela 629/K można zastosować dowolną tkaninę z bogatej kolekcji Rad-Pol oraz wybrać kolor wybarwienia drewna, który dostępny jest  w kilku odcieniach. Do wyboru Klienta jest także rodzaj wykończenia – za pomocą taśmy gwoździkowej lub torsatki. Istnieje możliwość ozdobienia elementów tapicerowanych przy pomocy estetycznego pikowania.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner