Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 43/K, puf 43F/K

Fotel 43/K, puf 43F/K


Elegancki fotel włoskiej produkcji 43/K z atrakcyjnym wizualnie oraz praktycznym w codziennym użytkowaniu pufem 43F/K jest kwintesencją klasyki połączonej ze współczesnym designem.

Nazwa Wymiary
Fotel 71x70x103,5h
Puf 65,5x43x40h

Meble fantastycznie sprawdzą się w przestrzeni wypoczynkowej biura lub w domowym gabinecie. Konstrukcja fotela i pufa powstała z litego drewna bukowego, natomiast do tapicerki wykorzystano najwyższej jakości tkaniny, które dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Fotel z podłokietnikami 43/K zachwyca lekko wyprofilowanym oparciem, którego rama jest dekoracyjnie rzeźbiona. Fotel wraz z podnóżkiem występuje w wielu wersjach kolorystycznych materiału obiciowego oraz koloru wybarwienia drewna. Meble są tapicerowane z wykorzystaniem nowoczesnej metody, w której stosowana jest gąbka poliuretanowa, pasy tapicerskie, specjalne płótno oraz wysokiej klasy tkaniny obiciowe.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner