Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 42/K, puf 42F/K

Fotel 42/K, puf 42F/K


Stylowy fotel 42/K wraz z pufem 42F/K pochodzą z kolekcji włoskich mebli, które wyróżniają się ponadczasowym designem oraz wysoką jakością wykonania.

Nazwa Wymiary
Fotel 68x74x103,5h
Puf 53x40x40h

Fotel 42/K charakteryzuje się tapicerowanymi podłokietnikami, wyprofilowanym i lekko zaokrąglonym oparciem, a także miękkim siedziskiem, które jest gwarancją komfortu nawet dłuższego siedzenia. Stylowy puf 42/K pozwoli swobodnie wyłożyć nogi podczas relaksu, a także dopełni swoim eleganckim charakterem estetykę pomieszczenia. Tapicerowane siedziska zostały wykonane nowoczesną metodą, w której wykorzystano gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, płótno, a także tkaninę obiciową. Konstrukcja mebli powstała z wysokiej jakości litego drewna bukowego – odznacza się trwałością i solidnością, a także efektownymi rzeźbieniami. Elegancki fotel 42/K z pufem 42F/K będzie efektownym dodatkiem w przestrzeni salonu lub prywatnego gabinetu. Meble występują w wielu wersjach kolorystycznych drewna oraz tkanin tapicerskich do wyboru.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner