Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 41/K, puf 41F/K

Fotel 41/K, puf 41F/K


Stylowy fotel 41/K z pufem 41F/K to włoskie meble, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.

Nazwa Wymiary
Fotel 68x74x102h
Puf 53x40x40h

Konstrukcja mebli powstała z litego drewna bukowego, natomiast elementy tapicerowane wykonane zostały metodą nowoczesną, w której stosowana jest doskonałej jakości gąbka poliuretanowa, pasy tapicerskie, specjalne płótno oraz tkaniny obiciowe. Wysokie oparcie oraz miękkie podłokietniki fotela pozwolą się w pełni zrelaksować i zapewnić wygodną pozycję ciała w trakcie siedzenia. Stylowy puf 41F/K to mebel, który nie tylko podkreśli elegancki charakter wnętrza, ale również wpłynie na komfort wypoczynku – można na nim swobodnie usiąść, jak również wyłożyć nogi podczas siedzenia na fotelu. Włoskie meble mogą być wykonane z drewna w wielu kolorach, a także w tkaninach tapicerskich w różnych barwach i wzorach. Istnieje możliwość wykończenia mebli taśmą gwoździkową lub torsatką. Wszystkie elementy tapicerowane mogą być dodatkowo zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner