Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło z podłokietnikami 21C/K

Krzesło z podłokietnikami 21C/K


Klasyczne krzesło 21C/K to wysokogatunkowa konstrukcja włoskiej produkcji, która została stworzona z litego drewna bukowego. Wspomniany materiał może być wykonany w lakierze na wysoki połysk, jak również wykończony w wybarwieniu wybranym z dostępnego na stronie próbnika.

Nazwa Wymiary
Krzesło 58x56x97h

Łączenie drewna z tkaniną, którą tapicerowane jest oparcie i przestronne siedzisko może być wykończone torsatką lub taśmą gwoździkową do wyboru. Stylowe krzesło z tapicerowanymi podłokietnikami 21C/K zapewnia maksymalny komfort wypoczynku – nawet podczas wielogodzinnego siedzenia. Uwagę najbardziej wymagających użytkowników przyciągną subtelne zdobienia na nóżkach, jak również lekko zaokrąglone i wyprofilowane oparcie, które nadaje całemu meblowi wyjątkowego charakteru.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner