Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło z podłokietnikami 26/K

Krzesło z podłokietnikami 26/K

Eleganckie krzesło 26/K to stylowa konstrukcja z podłokietnikami, która została wykonana z wysokogatunkowego litego drewna bukowego. Materiał wykorzystany w procesie produkcji jest trwały, a zarazem estetycznie się prezentuje.

Nazwa Wymiary Nr
Krzesło 50x46x99h 26/K

Kolorystykę drewna można dobrać do indywidualnych preferencji z dostępnego na stronie próbnika wybarwień. Istnieje również możliwość wykonania krzesła w lakierze na wysoki połysk. Włoskiej produkcji krzesło jest tapicerowane na siedzisku, oparciu, a także przy praktycznych podłokietnikach, dzięki czemu gwarantuje użytkownikowi komfort wypoczynku nawet wielogodzinnego siedzenia. Mebel jest tapicerowany nowoczesną metodą, w której wykorzystuje się pasy tapicerskie, gąbkę poliuretanową, specjalne płótno i wysokiej klasy tkaniny obiciowe. Krzesło prezentuje się ponadczasowo, ponieważ wyróżnia się zdobieniami nóżek, jak również efektownym wykończeniem oparcia w postaci żłobień w drewnie. Wszystkie elementy tapicerowane mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem. Model 26/K nie tylko będzie gwarantem komfortowego wypoczynku, ale również meblem podkreślającym klasyczną aranżację wybranego pomieszczenia.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner