Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło z podłokietnikami 351/K

Krzesło z podłokietnikami 351/K

Krzesło 351/K to klasyczny model włoskiej produkcji, który stworzony został z litego drewna bukowego, którego kolorystykę można dobrać według indywidualnych preferencji z dostępnej na stronie palety wybarwień. Stylowe krzesło z podłokietnikami przyciąga wzrok nietuzinkowym designem wyprofilowanego oparcia – estetyczne żłobienia wykonane w drewnie są ponadczasowe.

Nazwa Wymiary
Krzesło 68x50x101h

 

Siedzisko zostało tapicerowane nowoczesną metodą, w której wykorzystywane są wysokogatunkowe tkaniny obiciowe, a także gąbka poliuretanowa, pasy tapicerskie i specjalne płótno. Włoskie krzesło utrzymuje się na prostych nogach, które gwarantują odpowiednią trwałość i stabilność mebla. Model 351/K z podłokietnikami nie tylko stylowo się prezentuje, ale również zapewnia komfort i wygodę nawet wielogodzinnego siedzenia. Krzesło doskonale sprawdzi się w przestrzeni salonu, jadalni, a nawet prywatnego gabinetu, w którym podkreśli klasyczny charakter aranżacji.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner