Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło z podłokietnikami 294/K
Krzesło 294/K

Krzesło z podłokietnikami 294/K


Stylowe krzesło 294/K to wyprofilowana konstrukcja, która swoim kształtem przypomina fotel. Siedzisko wraz z wyprofilowanym oparciem jest tapicerowane nowoczesną metodą, w której wykorzystuje się świetnej jakości gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótno, a także wysokiej klasy tkaniny obiciowe.

Nazwa Wymiary Nr
Krzesło 58x60x89h 294/K

Stabilna konstrukcja mebla z podłokietnikami została wykonana z litego drewna bukowego, którego kolorystykę można wybrać według dostępnej na stronie palety wybarwień. Efektownie wykończone krzesło idealnie będzie prezentowało się w przestrzeni wypoczynkowej salonu, gdzie zapewni komfortowe miejsce wypoczynku z książką w ręku lub filiżanką kawy. Model 294/K idealnie nadaje się również do przestrzeni prywatnego gabinetu, gdzie w przerwach podczas pracy będzie można się zrelaksować i odprężyć. Łączenie drewna z tapicerką może zostać wykończone taśmą gwoździkową lub torsatką.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner