Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 1046/N i puf 1047/N

Fotel 1046/N i puf 1047/N


Fotel 1046/N i Puf 1047/N to meble klasyczne, pochodzące z włoskiej kolekcji. Stylowy włoski fotel doskonale się prezentuje i jest bardzo wygodny, przez co siedzenie na nim zawsze wiąże się z komfortem i przyjemnością. Mebel posiada profilowane nogi oraz podłokietniki wykonane z wysokiej jakości drewna. Znajdują się na nich ozdobne rzeźbienia, podkreślające jego stylowy wygląd. Siedzisko i oparcie włoskiego fotela są tapicerowane tkaniną w ciemnym kolorze. Na jego oparciu zastosowano również dekoracyjne przeszycia i guziki.

Nazwa Wymiary
Fotel 68x70x116h
Puf 70x56x45h

Do fotela doskonale pasuje puf wykonany w tym samym stylu. Meble stanowią zestaw idealny do salonu czy gabinetu. Pozwalają na efektywny wypoczynek, relaks z książką albo oglądanie telewizji w wygodnej pozycji.

Stylowe meble włoskiej produkcji, wykonane z litego drewna bukowego.

Meble tapicerowane są metodą nowoczesną, stosujemy doskonałej jakości gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótno oraz wysokiej klasy tkaniny obiciowe.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner