Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 433/P

Fotel 433/PWysokiej klasy fotel 433/P to stworzony przez włoskich projektantów nietuzinkowy mebel, który zachwyci każdego miłośnika klasycznego, a zarazem romantycznego designu.

Nazwa Wymiary
Fotel 84x90x108h

Prezentowany fotel tapicerowany jest piękną tkaniną Florencja, która jest miękka w dotyku, a zarazem charakteryzuje się zwiększoną odpornością na zabrudzenia i codzienne użytkowanie. Przyjemny w dotyku haftowany plusz z gładkim koordynatem dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej.

Stylowy fotel wykonany jest z litego drewna bukowego, które podkreśla jego elegancki charakter. Przy zamówieniu mebla możliwy jest wybór koloru drewna, a także rodzaju tkaniny tapicerskiej.

Mebel występuje w dwóch wykończeniach: z zastosowaniem taśmy gwoździkowej lub torsatki. Fotel z praktycznymi podłokietnikami jest tapicerowany za pomocą nowoczesnej metody, w której wykorzystuje się miękką gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, wysokogatunkowe płótno i tkaninę tapicerską.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner