Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 89/K

Fotel 89/K


Wysokiej klasy fotel 89/K to włoskiej produkcji mebel, który znajdzie zastosowanie w jadalni, salonie lub gabinecie.

Nazwa Wymiary
Fotel 58x48x82h

Produkt posiada zabudowane oparcie oraz siedzisko tapicerowane metodą nowoczesną, w której wykorzystuje się miękką gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie oraz wysokiej jakości płótno i tkaninę tapicerską. Podstawę stylowego fotela stanowią gięte nogi z litego drewna bukowego, podkreślające jego elegancki charakter. Przy zamówieniu mebla możliwy jest wybór koloru drewna oraz rodzaju tkaniny tapicerskiej. Mebel występuje również w dwóch rodzajach wykończenia – z zastosowaniem taśmy gwoździkowej lub torsatki. Luksusowy fotel włoski wspaniale wkomponuje się w pomieszczenie zaaranżowane w stylu klasycznym bądź eleganckim.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner