Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło z podłokietnikami 468/K

Krzesło z podłokietnikami 468/K


Stylowe krzesło 468/K to klasyczny mebel włoskiej produkcji, który podkreśli ponadczasową estetykę jadalni, prywatnego gabinetu czy przestrzeni wypoczynkowej salonu. Proste krzesło o lekko zaokrąglonej konstrukcji zostało wyposażone w podłokietniki, dzięki którym na meblu można się wygodnie rozłożyć. Wyprofilowane oparcie sprawia, że nawet podczas dłuższego siedzenia nie będziemy odczuwać dyskomfortu. Lekko gięte nóżki natomiast dbają o stabilność mebla.

Nazwa Wymiary
Krzesło 69x47x97h

Łączenie elementów tapicerowanych z drewnianymi może mieć wykończenie torsatką lub taśmą gwoździkową. Solidna konstrukcja krzesła wykonana jest w całości z wysokogatunkowego litego drewna bukowego, którego kolorystykę można wybrać z dostępnego próbnika wybarwień. Oparcie wraz z siedziskiem są natomiast tapicerowane nowoczesną metodą, w której wykorzystuje się pasy tapicerskie, gąbkę poliuretanową, specjalne płótno i dobrej klasy tkaniny obiciowe. Eleganckie krzesło przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom, którzy cenią sobie wysoką estetykę połączoną z funkcjonalnością codziennego użytkowania.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner