Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło z podłokietnikami 414/K

Krzesło z podłokietnikami 414/K


Eleganckie krzesło 414/K doskonale odnajdzie się w aranżacjach klasycznych, jak również stylizowanych. Krzesło włoskiej produkcji nie tylko zapewni komfort siedzenia i wypoczynku, ale również podkreśli stylowo urządzone wnętrze, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Nazwa Wymiary
Krzesło 57x58x93h

Klasyczne krzesło z podłokietnikami wykonane jest z litego drewna bukowego, które charakteryzuje się nie tylko wysoką trwałością i wytrzymałością, ale również ponadczasową estetyką. Istnieje możliwość wyboru kolorystyki drewna według dostępnej na stronie palety wybarwień, jak również wykonanie krzesła w lakierze na wysoki połysk. Model 414/K jest tapicerowany na siedzisku, podłokietnikach, jak również na wyprofilowanym oparciu – podczas procesów produkcji wykorzystywana jest nowoczesna metoda, w której wykorzystuje się gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótna i wysokogatunkowe tkaniny obiciowe, które są miękkie i przyjemne w dotyku. Krzesło 414/K utrzymuje się na lekko giętej podstawie – przednie nóżki są dekoracyjnie rzeźbione, dzięki czemu cały mebel zyskuje na aspekcie zwiększonej estetyki. Łączenie elementów tapicerowanych z elementami drewnianymi mogą zostać wykończone z wykorzystaniem torsatki lub taśmy gwoździkowej.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner