Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło 65C/K

Krzesło 65C/K

Stylowe krzesło 65C/K to włoska konstrukcja, która w całości została wykonana z litego drewna bukowego oraz wysokogatunkowej tapicerki. Mebel jest tapicerowany nowoczesną metodą, w której wykorzystuje się wysokiej klasy tkaniny obiciowe, specjalne płótno, pasy tapicerskie, jak również gąbkę poliuretanową.

Nazwa Wymiary Nr
Krzesło 57x48x100h 65C/K

Wykorzystanie wymienionych materiałów w procesie produkcji gwarantuje trwałość oraz ponadprzeciętną solidność mebla, a zarazem zwiększony komfort nawet jego wielogodzinnego użytkowania. Krzesło 65C/K umieszczone jest na lekko giętych nogach. Mebel przyciąga wzrok estetycznym łączeniem tapicerki z elementami drewnianymi, za pomocą torsatki lub taśmy gwoździkowej. Włoskie krzesło z tapicerowanymi podłokietnikami nie tylko podkreśli klasyczny charakter aranżowanego pomieszczenia, ale również zapewni maksymalną wygodę siedzenia. Podczas dokonywania zakupu można wybrać kolorystykę drewna według dostępnego próbnika wybarwień, jak również zdecydować się na wybór tkaniny obiciowej. Warto również zastanowić się nad umieszczeniem dekoracyjnego pikowania na elementach tapicerowanych.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner