Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło 394/K

Krzesło 394/K

394/K to krzesło włoskiej produkcji, które zostało w całości wyprodukowane z litego drewna bukowego. Wykorzystany w procesie produkcji materiał jest trwały i elastyczny, dlatego gwarantuje komfort nawet wielogodzinnego wypoczynku.

Nazwa Wymiary
Krzesło 45x46x94h

Lekko wyprofilowane oparcie przyciąga wzrok zaoblonymi elementami, które nadają całości estetycznego i niezwykle subtelnego charakteru. Krzesło 394/K umieszczone jest na lekko giętych nogach, które oprócz aspektu wizualnej lekkości gwarantują meblowi trwałość i stabilność. Mebel jest tapicerowany nowoczesną metodą, w której wykorzystuje się pasy tapicerskie, gąbkę poliuretanową, specjalne płótno i wysokiej klasy tkaniny obiciowe. Do dyspozycji użytkowników jest szeroka gama kolorystyczna tkanin oraz bogata paleta wybarwień wykończenia drewna – istnieje również możliwość wykonania krzesła w lakierze na wysoki połysk. Wszystkie elementy tapicerowane mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem, które wprowadzi do mebla akcent elegancji. Prezentowane krzesło 394/K nie tylko świetnie będzie prezentować się w przestrzeni jadalni lub stylowego salonu, ale również w przestrzeni prywatnego gabinetu. Subtelna bryła wprowadzi do wnętrza aspekt lekkości i przytulności – nikt nie przejdzie obok niej obojętnie.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner