Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło 377/K

Krzesło 377/K

Stylowe krzesło 377/K wykończone w klasycznej estetyce doskonale odnajdzie się w przestrzeni wypoczynkowej salonu. Na wyprofilowanym oparciu widoczne są eleganckie zdobienia, dzięki którym krzesło zyskuje na ponadczasowym charakterze. Ciekawym akcentem konstrukcji są nóżki mebla – tylne są gięte, natomiast przednie proste i efektownie zdobione.
Siedzisko krzesła 377/K wraz z oparciem jest tapicerowane nowoczesną metodą, w której wykorzystuje się gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótno i wysokiej klasy tkaniny obiciowe. Łączenie tkaniny z elementami drewnianymi może zostać wykończone taśmą gwoździkową lub torsatką do wyboru. Model 377/K włoskiej produkcji wykonany jest z litego drewna bukowego. Wysokiej jakości materiał znany jest ze zwiększonej odporności na uszkodzenia, jak również jest łatwy do utrzymania w czystości. Co więcej, do dyspozycji klientów jest szeroka gama wybarwień dostępnych w próbniku na stronie. Istnieje również możliwość wykonania krzesła w lakierze na wysoki połysk. Krzesło bez podłokietników 377/K nie tylko dopełni estetykę klasycznego wnętrza, ale również zapewni komfort nawet dłuższego siedzenia.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner