Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło 413/K

Krzesło 413/K

Wyjątkowo eleganckie krzesło 413/K to zgrabna konstrukcja, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Prezentowane krzesło przyciąga wzrok wyprofilowanym oparciem, które delikatnie rozszerza się ku górze. Tylne nóżki są gięte, natomiast przednie nóżki mają prostą, aczkolwiek zaokrągloną formę, na której widoczne są dekoracyjne rzeźbienia dopełniające wysoką estetykę mebla.

Nazwa Wymiary
Krzesło 50x58x93h

Model 413/K włoskiej produkcji jest tapicerowany z wykorzystaniem nowoczesnej metody, w której używa się gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótno oraz wysokiej klasy tkaniny obiciowe. Stylowe krzesło wykonane jest głównie z litego drewna bukowego, które jest materiałem trwałym o zwiększonej odporności na zabrudzenia, a także mechaniczne uszkodzenia związane z codziennym użytkowaniem. Możliwe jest wykończenie krzesła w lakierze na wysoki połysk, jak również wybranie koloru drewna z dostępnej palety wybarwień. Łączenie drewna z miękką w dotyku tkaniną może zostać obite torsatką lub taśmą gwoździkową. Eleganckie krzesło 413/K przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom – przyciąga wzrok prostym, a zarazem eleganckim dekorem, jednocześnie zapewniając wygodę nawet wielogodzinnego wypoczynku.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner