Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło z podłokietnikami 13/K

Krzesło z podłokietnikami 13/K


Wyjątkowo eleganckie krzesło 13/K z obitymi tkaniną podłokietnikami nie tylko będzie atrakcyjnym dodatkiem do klasycznie aranżowanego pomieszczenia, ale również będzie funkcjonalnym meblem do codziennego użytkowania. Stylowe krzesło włoskiej produkcji wyprodukowane zostało z litego drewna bukowego, które jest materiałem trwałym i zapewniającym niezwykłą solidność konstrukcji.
Nazwa Wymiary
krzesło 59x57x105h

Dekoracyjnie rzeźbione oparcie o oryginalnym kształcie jest zdobione taśmą gwoździkową lub torsatką na łączeniach tkaniny z drewnem. Model 13/K tapicerowany jest nowoczesną metodą, w której wykorzystuje się gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótno i wysokiej klasy tkaninę obiciową, której dekor można dobrać do indywidualnych preferencji. Do dyspozycji klienta jest również paleta wybarwień wykończenia litego drewna bukowego. Wszystkie elementy tapicerowane mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem. Eleganckie krzesło z podłokietnikami 13/K przypadnie do gustu miłośnikom klasyki.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner