Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło z podłokietnikami 137/K

Krzesło z podłokietnikami 137/K

Krzesło 137/K to klasyczna konstrukcja o eleganckim designie, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Krzesło włoskiej produkcji wykonane jest z litego drewna bukowego i wysokiej klasy tkanin – są to materiały estetyczne, a także o zwiększonej odporności na zabrudzenia i drobne uszkodzenia, które mogą pochwalić się ponadprzeciętną trwałością.

Nazwa Wymiary
Krzesło 56x54x94h

Stylowe krzesło umieszczone jest na pokaźnych, lekko giętych nóżkach, które nadają meblowi aspektu lekkości. Oryginalnym elementem krzesła jest wyprofilowane oparcie, na którym wykonano zdobienia w drewnie przypominające niewielkich rozmiarów bryły geometryczne. Co więcej, krzesło jest wyposażone w podłokietniki, dzięki czemu gwarantuje maksymalny komfort wypoczynku. Siedzisko modelu 137/K jest tapicerowane nowoczesną metodą, w której stosuje się gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótno oraz tkaniny, których kolorystykę i ogólny dekor można dostosować do indywidualnych gustów. Łączenie drewna z tkaniną może być wykończone torsatką lub taśmą gwoździkową do wyboru. Klient może również wybrać wybarwienie drewna z dostępnej palety wybarwień.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner