Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło z podłokietnikami 16/K

Krzesło z podłokietnikami 16/K


Luksusowe krzesło 16/K to zgrabna konstrukcja o lekko zaokrąglonych kształtach, dzięki czemu perfekcyjnie będzie prezentowała się w przestrzeniach aranżowanych w estetyce klasycznej. Krzesło z podłokietnikami zapewni komfort i wygodę nawet wielogodzinnego siedzenia.
Nazwa Wymiary
Krzesło 57x48x99h

Eleganckie krzesło umieszczone jest na lekko giętych nóżkach, które gwarantują trwałość i stabilność mebla. Model 16/K wykonany jest z litego drewna bukowego, którego kolorystykę można wybrać z dostępnych wybarwień w próbnikach umieszczonych na stronie. Klasyczne krzesło jest tapicerowane nowoczesną metodą, w której wykorzystuje się pasy tapicerskie, gąbkę poliuretanową, specjalne płótno oraz wysokiej klasy tkaninę obiciową, którą można dobrać do indywidualnych preferencji. Łączenie drewna z tapicerką może być wykończone torsatką lub taśmą gwoździkową. Model 16/K będzie idealnym elementem aranżacji klasycznego wnętrza.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner