Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło 500/K

Krzesło 500/K

Stylizowane krzesło 500/K to zgrabna konstrukcja wykonana w całości z litego drewna bukowego, którego kolorystykę można dobrać do indywidualnych gustów i preferencji z próbnika wybarwień. Krzesło bez podłokietników charakteryzuje się wyprofilowanym oparciem, na którym oprócz tapicerki widoczne są dekoracyjnie wycięcia i rzeźbienia.

Nazwa Wymiary Nr
Krzesło 48x42x99h 500/K

Model 500/K umieszczony jest na solidnych nóżkach, które zostały delikatnie gięte, dzięki czemu krzesło zyskuje na klasycznym charakterze. Elementy łączące tapicerkę z drewnianą konstrukcją mogą zostać wykończone z wykorzystaniem taśmy gwoździkowej lub torsatki. Siedzisko wraz z oparciem są tapicerowane nowoczesną metodą, podczas której wykorzystuje się gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótno oraz wysokiej klasy tkaniny obiciowe, które gwarantują przyjemny wypoczynek. Krzesło włoskiej produkcji nie tylko będzie się atrakcyjnie prezentować w aranżowanym wnętrzu, ale również zapewni komfort nawet wielogodzinnego siedzenia.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner