Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło 62/K

Krzesło 62/K

Wyjątkowe krzesło włoskiej produkcji 62/K wykonane jest z litego drewna bukowego, które nie tylko gwarantuje trwałość i stabilność mebla, ale również wpłynie na jego ponadczasową estetykę. Wyjątkowo oryginalne krzesło przyciąga wzrok połowicznie tapicerowanym oparciem, które jest lekko wyprofilowane – w środkowej części usunięto tapicerkę i wstawiono drewnianą konstrukcję, w której widoczne są stylowe żłobienia.

Nazwa Wymiary
Krzesło 62x48x100h

Klasyczny model 62/K jest tapicerowany nowoczesną metodą, w której wykorzystuje się pasy tapicerskie, gąbkę poliuretanową, specjalne płótno oraz wysokogatunkowe tkaniny obiciowe, które można dobrać do indywidualnych gustów. Krzesło zostało wyposażone w zgrabne podłokietniki, które maksymalnie zwiększają komfort nawet wielogodzinnego siedzenia. Ciekawym akcentem prezentowanego modelu są lekko gięte tylne nóżki oraz proste, aczkolwiek dekoracyjnie rzeźbione przednie nóżki. Wszystkie elementy tapicerowane mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem. Łączenie tapicerki i drewna może zostać wykończone torsatką lub taśmą gwoździkową. Do wyboru jest również kolorystyka drewna według dostępnego na stronie próbnika z paletą wybarwień. Krzesło o klasycznym, a zarazem oryginalnym designie będzie pięknie prezentować się w przestrzeni wypoczynkowej salonu lub prywatnego gabinetu.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner