Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Ławeczka 257/K

Ławeczka 257/KSofka 257/K łączy w sobie piękny wygląd z funkcjonalnością. Ławeczka ustawiona jest na smukłych, delikatnie giętych nogach. Uwagę przykuwają piękne, misterne rzeźbienia umieszczone na oparciu oraz froncie szuflady.

Nazwa Wymiary
Ławeczka 96x43x84h

Ten stylowy mebel włoskiej produkcji wykonany jest z litego drewna bukowego w pięknym, ciepłym ciemnobrązowym wybarwieniu. Dostępne są także inne kolory drewna – według palety. Siedzisko, część oparcia oraz podłokietnik pokryto dekoracyjną tkaniną ozdobną. Jej kolor oraz wzór także można wybrać i dopasować wygląd mebla do indywidualnych potrzeb i upodobań. Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być ozdobione dekoracyjnym pikowaniem. Sofka 257/K posiada blat z szufladą, dzięki czemu można nie tylko na niej usiąść i odpocząć, ale także komfortowo wypić kawę lub poczytać książkę. Mebel ten świetnie sprawdzi się jako element wyposażenia eleganckiego salonu lub domowego gabinetu. Sprawi, że wnętrze stanie się klimatyczne i stylowe.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner