Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 1200/N

Fotel 1200/N


 

Gustowny fotel 1200/N to mebel włoskiej produkcji, który przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi klasycznego piękna.

Nazwa Wymiary
Fotel 93x95x143h
Puf 93x70x43h

Fotel posiada wysokie oparcie z podłokietnikami oraz efektowne, niskie nóżki. Konstrukcja fotela została wykonana z litego drewna bukowego. Siedzisko tapicerowane metodą nowoczesną, czyli z zastosowaniem gąbki poliuretanowej, pasów tapicerskich oraz płótna i tkaniny obiciowej. Mebel może być wykończony torsatką bądź taśmą gwoździkową. Fotel włoski dostępny jest w wielu odcieniach drewna oraz tkaniny obiciowej. Na życzenie klienta można wykonać także pikowanie na tapicerowanych elementach fotela. Elegancki fotel włoski 1200/N to idealny element wyposażenia salonu, gabinetu lub sypialni. Do mebla dokupić można także pasujący puf.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner