Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel 115/K Pikowany

Fotel 115/K Pikowany


Elegancki fotel 115/K to mebel włoskiej produkcji. Powstał dzięki zastosowaniu litego drewna bukowego oraz elementów tapicerowanych metodą nowoczesną, w której zastosowano pasy tapicerskie, płótno i tkaninę obiciową oraz gąbkę poliuretanową.

Nazwa Wymiary
Fotel 80x79x91h

W miejscach łączenia tkaniny i drewna użyto taśmy gwoździkowej. Fotel został wyposażony w wysokie i zabudowane podłokietniki, umożliwiające przyjęcie wygodnej pozycji ciała w czasie siedzenia. Na specjalne życzenie Klienta fotel może być pikowany. Istnieje możliwość również wyboru tkaniny obiciowej oraz koloru drewna. Włoski mebel doskonale wpasuje się w wystrój salonu lub gabinetu urządzonego w stylu nowoczesnym, eleganckim albo klasycznym.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner