Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło z podłokietnikami 01B/K

Krzesło z podłokietnikami 01B/K

Luksusowe krzesło 01B/K to produkt włoskiej produkcji, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Krzesło gwarantuje komfort siedzenia, dzięki lekko wyprofilowanemu oparciu i tapicerowanym podłokietnikom.
Nazwa Wymiary
Krzesło 58x56x100h

Mebel przyciąga wzrok estetyczną konstrukcją, która jest połączeniem klasyki z nowoczesnością. Wyjątkowego akcentu meblowi z pewnością nadają zdobienia w drewnie podkreślające ponadczasową estetykę. Model 01B/K świetnie sprawdzi się w przestrzeni wypoczynkowej salonu, a także w kąciku czytelniczym – krzesło z praktycznymi podłokietnikami idealnie nadaje się do nawet wielogodzinnego czytania książki przy filiżance kawy. Siedzisko, oparcie i podłokietniki są tapicerowane nowoczesną metodą, w której stosuje się gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótno i wysokiej klasy tkaniny obiciowe, których dekor można dobrać do indywidualnych gustów i preferencji. Konstrukcja mebla wykonana jest z litego drewna bukowego, które jest materiałem trwałym zapewniającym zwiększoną stabilność mebla. Nikt nie przejdzie obojętnie obok modelu 01B/K.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner